METSAN MAKİNA Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş.

1980 senesinde kesici takımlar ile imalata başlayan ve 1996’da Metsan Makina olarak faaliyetlerine devam eden firmamız 2001 senesinden bu yana traktör yedek parçası üretmektedir. Firmamız, otuzun üzerinde makina tezgahı ile Hidrolik Pompa, Hid. Direksiyon Kutusu, Balansiyer, Yağ Pompası ve Distribütör imalatına ağırlık vermiş olup sektörün ihtiyacına yönelik özel imalat da yapmaktadır.

Metsan Makina, gerek yüksek teknoloji yatırımı gerekse tecrübeli personeli ile değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı kendine hedef edinmiştir.

MTSCO DIS TICARET A.Ş.

Metsan Makina‘nın yurt dışı satışlarını yapmak üzere 2014 senesinde kurulmuştur. Metsan Makina yedek parçalarının yanı sıra 85 yerel üretici ile işbirliği yaparak kaliteli satış sonrası parçalar tedarik ediyoruz. METSAN MAKİNA’da 70 ve MTSCO Dış Ticaret’te 5 çalışanımız ile ana hedefimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olup, ÜRÜN GELİŞTİRME UZUN VADELİ BİR SÜREÇTİR. Her ay 15.000 adet kaliteli yedek parçayı 25 ülkeye eş zamanlı YENİ ÜRÜNLERi piyasaya sürüyoruz.